ПРО НАС КАТАЛОГ НОВИНИ БРЕНДИ СЕРВІС ДЕ КУПИТИ

Офіційний представник ТМ Bebetto в Україні.

Формуємо дилерську мережу.

+380(67)406 27 41
+380(93)325 19 31
+380(66)183 16 86
Пн – Пт: з 09.00 до 17.00

 

НАШІ БРЕНДИ
LAM — оптовий і дрібнооптовий продаж, гарантія якості та сервіс, оптимальні ціни.

BEBETTO: СПРАВЖНІЙ КОМФОРТ, необмежені можливості...

Виробництво:

Під ТМ Bebetto випускаються дитячі коляски, аксесуари для колясок, а також дитячі автокрісла. Вся продукція виробляється і комплектується на заводі PPH ARO Карон Sp. J в Польщі. Це означає, що всі товари марки виготовляються за стандартами якості та безпеки ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ. Завод має єдину технологію і повний контроль над всім виробничим процесом. ТМ Bebetto поставляється в такі країни, як Великобританія, Угорщина, Німеччина, Нідерланди, Чехія, Словаччина, Польща, Україна, Білорусь і інші. Ви можете бути впевнені, що десь в Нідерландах є сім'я, яка катає свого малюка на такій самій колясці, як у вас!

5 причин вибрати коляску Bebetto:

  • Інноваційні технології

Виробник постійно приділяє колосальну увагу розробкам нових технологій, щоб підвищити комфорт і безпеку дитини, а також функціональність продукції.

Так, система SAS, амортизаційна система DMS, унікальні бічні амортизатори Soft/Hard є власними розробками - запатентованими технологіями, які застосовуються тільки в колясках ТМ Bebetto.

  • Досвід

Історія ТМ Bebetto почалася в 1994 році. Багаторічний досвід виробництва в поєднанні з інноваційними технологіями та висококваліфікованими фахівцями заводу гарантує високу якість і безпеку продукції.

  • Якість

ТМ Bebetto – це не тільки виробництво високої якості, але ще і професійне гарантійне обслуговування споживачів.

  • Унікальний дизайн

ТМ Bebetto приділяє особливу увагу дизайну.

Для оздоблення коляски, як внутрішньої, так і зовнішньої частини, застосовуються сучасні, високотехнологічні матеріали.

Увага до кожної деталі - всі складові коляски, колір оббивки, аксесуари, декоровані елементи чудово поєднуються і створюють особливий стиль Bebetto.

  • Широкий асортимент

Вашій увазі пропонується більше 10 моделей. Кожна представлена ​​в різних кольорах на будь-який смак - від сучасної класики до прогресивного дизайну.

Надійні і безпечні дитячі автокрісла підходять до всіх моделей колясок ТМ Bebetto.

Також серед дитячих аксесуарів представлені: сумки для покупок і парасольки під колір вашої коляски, матраци, підстаканники, адаптери для різних типів автокрісел, повітряні насоси для коліс.

 

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ BEBETTO

Direction Memory System - DMS


Direction Memory System - система запоминания положения колеса в движении при отрыве его от пола, поверхности. В стандартных системах, при преодолении коляской неровных поверхностей, возможна ситуация когда одно колесо отрывается от поверхности дороги и начинает крутится вокруг своей оси вызывая сильную вибрацию на всю коляску. Благодаря системе DMS колесо "запоминает" своё положение до следующего контакта с дорогой ликвидирую тем возможные вибрации.

 

Это наше уникальные решение запатентованно для детских колясок BEBETTO

       

 

 

 

 

Shock Absorption System - SAS

Shock Absorption System – это система амортизации, которая отвечает за поглощение ударов от неровностей дороги . Его эффект особенно эффективно проявляется  при движении по брусчатке или при ударе передним колесом об бордюр. Благодаря этой системе ребенку в коляске обеспечивается максимальным комфортом, и коляска сохраняется в отличном состоянии. Каждый блок снабжен отдельным амортизатором - что независимое их друг от друга функционирование.